İzmir’de en iyi göz doktoru kimdir? En iyi göz hastanesi hangisidir?

Göz doktoru alsancak izmir

En iyi göz doktoru kimdir, en iyi göz hastanesi hangisidir sorusunu cevaplandırmak oldukça zordur. Çünkü her göz doktoru ve göz hastanesi en iyi olmayı hedefler. İzmir’de en iyi göz doktoru, en iyi göz hastanesi veya  Türkiye’nin  en iyi göz doktoru, en iyi göz hastanesi gibi ünvanları vermeye yetkili bir kişi veya kurum yoktur.

İzmir Alsancak semtindeki Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 2000 yılında kurulduğunda kendine hedef olarak en iyi göz hastanesi olmayı hedef seçmiştir. Hastanemiz göz  doktorları konularında dünya standardında uzman göz doktorlarıdır. Kendiniz için  en iyi göz doktorunu veya en iyi göz hastanesini seçerken çevrenizin tavsiyelerini  dikkate alarak karar verirseniz daha doğru olacaktır. Kaşkaloğlu Göz hastanesi ekol yaratmış bir göz hastanesi olarak dünya ve Türkiye’ye hizmeti amaç edinmiştir.

Kaskaloğlu Göz Hastanesi İzmir Alsancak semtindedir. 02324650505 veya 05323766498 nolu telefonlardan mesai saatlerinde hemen randevu alabilirsiniz. Randevu için info@kaskaloglu.com adresine e-mail gönderebilir veya www.kaskaloglu.com adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu formda isterseniz göz doktorunu da seçebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz